Kolejne sukcesy w walce o prawa klientów banków, których pieniądze zostały ukradzione z kont bankowych przez internetowych przestępców odnosi radca prawny Aleksandra Falana z Kancelarii Radców Prawnych Ceret Grzywaczewska.   W chwili obecnej przed łódzkimi sądami toczy się kilkadziesiąt spraw przeciwko bankom w celu odzyskania środków utraconych przez klientów banków w związku z atakiem […]

 

Kolejne sukcesy w walce o prawa klientów banków, których pieniądze zostały ukradzione z kont bankowych przez internetowych przestępców odnosi radca prawny Aleksandra Falana z Kancelarii Radców Prawnych Ceret Grzywaczewska.

 

W chwili obecnej przed łódzkimi sądami toczy się kilkadziesiąt spraw przeciwko bankom w celu odzyskania środków utraconych przez klientów banków w związku z atakiem hakerów. W ciągu ostatnich miesięcy w wyniku starań prawników Kancelarii Radców Prawnych – Ceret Grzywaczewska kształtuje się precedensowa praktyka orzecznicza, zgodnie z którą to banki a nie ich klienci ponoszą odpowiedzialność za nieautoryzowane transakcje. Oznacza to, że osoby pokrzywdzone, które utraciły środki zgromadzone na koncie bankowym w wyniku oszustwa hakerów, mogą skutecznie dochodzić sprawiedliwości i odzyskania ukradzionych pieniędzy na drodze sądowej.

 

Zapraszamy do zapoznania się z obszernym wywiadem z radcą prawnym Aleksandrą Falana z Kancelarii Radców Prawnych – Ceret Grzywaczewska w przedmiocie odpowiedzialności banków za szkody wyrządzone przez hakerów:

 

http://wiadomosci.onet.pl/lodz/prawo-po-stronie-klientow-okradzionych-przez-hakerow-bank-musi-im-zwrocic-stracone/y90bhn

 

O sukcesach pokrzywdzonych klientów w walce z bankami przeczytać również można na portalu „Prawa klientów banków” poświęconym zagadnieniom prawnym związanym z nieautoryzowanymi transakcjami płatniczymi, Dyrektywą PSD, Ustawą o usługach płatniczych, Prawem bankowym, postępowaniem sądowym dotyczącym kradzieży środków z kont internetowych oraz innymi zagadnieniami związanymi z prawami klientów każdego banku:

 

https://www.facebook.com/prawaklientowbankow/timeline?ref=page_internal

 

Radcy prawnemu Aleksandrze Falana gratulujemy sukcesów, a wszystkich pokrzywdzonych zachęcamy do kontaktu z Kancelarią.