OFERTA PRACY DLA APLIKANTA LUB STUDENTA IV/V ROKU PRAWA
miejsce pracy: Łódź

Kancelaria Radców Prawnych Ceret Grzywaczewska poszukuje do Zespołu Kancelarii aplikanta radcowskiego/studenta

Nasze wymagania:
wysoka kultura osobista oraz umiejętność budowania pozytywnych relacji,
zaangażowanie, dokładność, samodzielność i rzetelność w wywiązywaniu się z powierzonych zadań,
mile widziane doświadczenie w pracy w kancelarii,
znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,

Zakres obowiązków:
wsparcie radcy prawnego w codziennych obowiązkach, w tym w bieżącej obsłudze przedsiębiorców,
opracowywanie projektów pism procesowych, wniosków i innych dokumentów,
sporządzanie opinii prawnych,
sporządzanie umów z zakresu prawa cywilnego oraz handlowego,
reprezentacja klientów Kancelarii przed sądami powszechnymi i administracyjnymi,
wsparcie sekretariatu w administracyjnej obsłudze kancelarii.

Co oferujemy:
zatrudnienie z możliwością uczestnictwa w zajęciach i praktykach,
możliwość objęcia patronatem,
możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego,
udział w różnorodnych i ciekawych projektach,

Zgłoszenia należy przesyłać na adres: firmaprawnicza@firmaprawnicza.pl